31. avgust 2007

Pokal UEFA, drugi predkrog, povratne tekme

Pokal UEFA, drugi predkrog, povratne tekme:

Četrtek, 30. avgust 2007:


Suduva (Lit) : Brann Bergen (Nor) 3:4 (0:2) /1:2/
Urbsys 46., Maciulevicius 78., Braga 84.; Moen 37., Bjornsson 45., Solli 57., Huseklepp 63.; R.K.: Potapov 90./Suduva

Otelul Galati (Rom) : Lokomotiva Sofija (Bol) 0:0 /1:3/

Vojvodina Novi Sad (Srb) : Atletico Madrid (Špa) 1:2 (1:0) /0:3/
Buac 38.; L. Garcia 54., R. Garcia 74.

Groclin Grodzisk (Pol) : Tobol Kostanaj (Kaz) 2:0 (2:0) /1:0/
Sikora 5., 19.

Zenit St. Petersburg (Rus) : Zlate Moravce (Slk) 3:0 (1:0) /2:0/
Pogrebnyak 11., Maksimov 62., Kim 71.

Erciyesspor (Tur) : Maccabi Tel Aviv (Izr) 3:1 (2:1) /1:1/
Özbay 7., Koksal 15., Alaattin 72.; Haddad 41.

Jablonec (Češ) : Austria Dunaj (Avt) 1:1 (0:1) /3:4/
Rilke 83.; Sariyar 39.

Mattersburg (Avt) : Basel (Švi) 0:4 (1;3) /1:2/
Naumoski 11.; Caicedo 21., Ergić 36., Streller 40., Alves 52.

AIK Stockholm (Šve) : Metalurgs (Lat) 2:0 (1:0) /2:3/
Figueiredo 43., 84.

Midtjlland (Dan) : Haka Valkeakoski (Fin) 5:2 (3:1) /2:1/
Flinta 14., Olsen 25., Dadu 32., Troest 67., Larsen 81.; Popovits 31., Kauppila 72.

Valerenga (Nor) : Ekranas (Lit) 6:0 (4:0) /1:1/
Grindheim 5., 45., Storbak 21., 81., Sorensen 43., Brix 90.

Lens (Fra) : Young Boys Bern (Švi) 5:1 (2:1) /1:1/
Dindane 12., Akale 15., Dindane 54., Carriere 67., Feindouno 88.; Varela 31.

Petržalka (Slk) : Mika (Arm) 2:0 (0:1) /1:2/
Obzera 5., 71.

Anorthosis (Cip) : CFR Cluj (Rom) 0:0 /3:1/

Aab Aalborg (Dan) : HJK Helsinki (Fin) 3:0 (3:0) /1:2/
Enevoldsen 6., Johansson 25., Curth 41.

Litex Loveč (Bol) : Besa (Alb) 3:0 (1:0)/3:0/
Genchev 12., Beto 68., Tome 79.

CSKA Sofija (Bol) : Omonia Nikozija (Cip) 2:1 (1:1) /1:1/
Claudinei 17., Chilikov 90.; Kakoyiannis 8.; R.K.: Ba 78., Veiga 90./oba Nikozija

Maccabi Netanya (Izr) : Uniao Leira (Por) 0:1 (0:0) /0:0/
N'Gal 84.

Hapoel Tel Aviv (Izr) : Široki Brijeg (BiH) 3:0 (1:0) /3:0/
Asulin 41., Badir 53., Natcgo 74.

Fredrikstad (Nor) : Hammarby (Šve) 1:1 (0:0) /1:2/
Bjřrkřy 85.; Eguren 90./11-m

Galatasaray (Tur) : Slaven Belupo (Hrv) 2:1 (2:1) /2:1/
Karan 10., Sükür 37.; Poljak 36./11-m

Standard Liege (Bel) : Kaerjeng (Luk) 1:0 (0:0) /3:0/
Camargo 89.

Hacken (Šve) : Dunfermline (Ško) 1:0 (1:0) /1:1/
Skulason 28.

Sion (Švi) : Ried (Avt) 3:0 (2:0) /1:1/
Obradović 40., Zakrzewski 44., Dominguez 47.

HSV (Nem) : Honved Budimpešta (Mad) 4:0 (2:0) /0:0/
Guerrero 10., 39., Smiljanic 50./a.g., Choupo-Moting 90.

Helsingborg (Šve) : Drogheda United (Irs) 3:0 (0:0) /1:1/
Jakobsson 51., Omotoyossi 68., Karekezi 90.

Odense (Dan) : Dinamo Minsk (Blr) 4:0 (1:0) /1:1/
Nielsen 38., 55., Absalonsen 76., 79.

Rapid Dunaj (Avt) : Dinamo Tbilisi (Gru) 5:0 (1:0) /3:0/
Bazina 30., Bilić 55., Hofmann 60., Kavlak 75., Hofmann 76./11-m

Zrinjski Mostar (BiH) : Rabotnički (Mak) 1:2 (1:1) /0:0/
Ivanković 37.; Mihajlović 33., Stanisić 90.; R.K.: Jozić 41./Rabotnički

Belchatow (Pol) : Dnipro (Ukr) 2:4 (2:4) /1:1/
Stolarczyk 10./11-m, Nowak 21.; Kravchenko 6., Shelayev 32., Samodin 33., Kornilenko 39.

Sampdoria Genova (Ita) : Hajduk Split (Hrv) 1:1 (1:0) /1:0/
Montella 34./11-m; Hrgović 83.

Blackburn (Ang) : MyPa (Fin) 2:0 (0:0) /1:0/
Bentley 48., Roberts 90.

// - izid prve tekme

V odebeljenem tisku so ekipe, ki so napredovale

30. avgust 2007

Skupine lige prvakov 2007/08

Skupine lige prvakov 2007/08:

Skupina A
Liverpool (Ang)
Porto (Por)
Marseille (Fra)
Bešiktaš (Tur)

Skupina B
Chelsea (Ang)
Valencia (Špa)
Schalke (Nem)
Rosenborg (Nor)

Skupina C
Real Madrid (Špa)
Werder Bremen (Nem)
Lazio (Ita)
Olympiakos (Grč)

Skupina D
Milan (Ita)
Benfica (Por)
Celtic (Ško)
Šahtjor Donjeck (Ukr)

Skupina E
Barcelona (Špa)
Lyon (Fra)
Stuttgart (Nem)
Glasgow Rangers (Ško)

Skupina F
Manchester United (Ang)
Roma (Ita)
Sporting (Por)
Dinamo Kijev (Ukr)

Skupina G
Inter (Ita)
PSV (Niz)
CSKA Moskva (Rus)
Fenerbahče (Tur)

Skupina H
Arsenal (Ang)
Sevilla (Špa)
Steaua Bukarešta (Rom)
Slavia Praga (Češ)

Tretji krog kvalifikacij za ligo prvakov, povratne tekme

Liga prvakov, povratne tekme 3. kroga kvalifikacij:

Torek, 28. avgust 2007
:

Crvena zvezda (Srb) : Glasgow Rangers (Ško) 0:0 /0:1/

Dinamo Bukarešta (Rom) : Lazio Rim (Ita) 1:3 (1:0) /1:1/
Bratu 27.; Rocchi 47./11-m, 66., Pandev 54.

Liverpool (Ang) : Toulouse (Fra) 4:0 (1:0) /1:0/
Crouch 19., Hyypiä 49., Kuyt 87., 90.

Sreda, 29. avgust 2007:

Šahtjor Donjeck (Ukr) : Red Bull Salzburg (Avt) 3:1 (1:1) /0:1/
Lucarelli 9., Castillo 78./11-m, Brandao 86.; Meyer 5.

Dinamo Kijev (Ukr) : Sarajevo (BiH) 3:0 (1:0) /1:0/
bangoura 3., Milošević 77./ag., Rebrov 90./11-m

Steaua Bukarešta (Rom) : Bate Borisov (Blr) 2:0 (1:0) /2:2/
Zaharia 12., Neaga 54.

Bešiktaš (Tur) : Zürich (Švi) 2:0 (0:0) /1:1/
Delgado 56., 64.

Dinamo Zagreb (Hrv) : Werder Bremen (Nem) 2:3 (2:2) /1:2/
Vukojević 21., Modrić 40./11-m; Diego 13./11-m, 70./11-m, Sanogo 38.

Slavia Praga (Češ) : Ajax Amsterdam (Niz) 2:1 (1:1) /1:0/
Vlček 22., 86.; Suarez 33.

Anderlecht (Bel) : Fenerbahče (Tur) 0:2 (0:1) /0:1/
Kežman 3., Alex 73.

Köbenhavn (Dan) : Benfica Lizbona (Por) 0:1 (0:1) /1:2/
Katsouranis 17.

Elfsborg Boras (Šve) : Valencia (Špa) 1:2 (1:1) /0:3/
Alexandersson 31.; Helguera 5., Villa 90.

Arsenal (Ang) : Sparta Praga (Češ) 3:0 (1:0) /2:0/
Rosicky 8., Fabregas 82., Eduardo 89.

Rosenborg Trondheim (Nor) : Tampere United (Fin) 2:0 (1:0) /3:0/
Sapara 45., Konan 49.

Celtic Glasgow (Ško) : Spartak Moskva (Rus) 5:4 po 11-m (1:1, 1:1, 1:1) /1:1/
McDonald 25.; Pavlenko 45.


AEK Atene : Sevila 1:4 (0:3) /0:2/ *
Rivaldo 81./11-m; Fabiano 31./11-m, 45., Keita 41., Keržakov 53.


* - srečanje je bilo zaradi tragične smrti Antonia Puerte preloženo na 3. september

/ / - izidi prvih tekem

V odebeljenem tisku so ekipe, ki so napredovale
.

26. avgust 2007

2. SNL, rezultati 3. kroga in lestvica

II. SNL, 3. krog:

Zavrč - Triglav Gorenjska 0:0
R.K.:
Golob 87./Zavrč

Bonifika - Krka 2:0 (1:0)
Finkš 15., Ramič 75.
R.K.: Škrbina 60./Bonifika

Krško - Mura 05 0:0

Zagorje - Aluminij 0:1 (0:0)
Veselič 62.

Rudar Velenje - Bela Krajina 1:2 (1:2)
Trifkovič 27.; Špelič 41., Kurtič 43.

Lestvica po 3. krogu:

1. Aluminij ... 3 3 0 0 6:1 9
2. Bonifika ... 3 2 0 1 6:2 6
3. Bela Krajina ... 3 2 0 1 5:4 6
4. Krško ... 3 1 2 0 3:2 5
5. Triglav Gorenjska ... 3 1 2 0 3:2 5
6. Mura 05 ... 3 1 1 1 2:2 4
7. Rudar Velenje ... 3 1 0 2 8:5 3
8. Zagorje ... 3 1 0 2 6:6 3
9. Zavrč ... 3 0 1 2 2:4 1
10. Krka ... 3 0 0 3 1:14 0

3. SNL - zahod, rezultati 3. kroga in lestvica

3. SNL - zahod, 3. krog:

Tinex Šenčur - Radomlje 2:2 (1:1)
Portorož-Piran - Roltek Dob 0:3 (0:2)
Avtoplus Korte - Jesenice 3:1 (1:0)
Kranj - Adria 0:0
Brda - Slovan 2:2 (1:2)
Jadran Dekani - Tolmin 1:2 (0:0)
Olimpija Bežigrad - Izola Argeta 0:1 (0:0)

Lestvica po 3. krogu:

1. Tolmin ... 3 3 0 0 8:3 9
2. Kranj ... 3 2 1 0 3:1 7
3. Izola Argeta ... 3 2 0 1 3:2 6
4. Brda ... 3 1 2 0 7:5 5
5. Adria ... 3 1 2 0 5:3 5
6. Tinex Šenčur ... 3 1 2 0 5:3 5
7. Olimpija Bežigrad ... 3 1 1 1 6:3 4
8. Avtoplus Korte ... 3 1 1 1 8:8 4
9. Slovan ... 3 0 3 0 4:4 3
10. Roltek Dob ... 3 1 0 2 5:6 3
11. Jesenice ... 3 0 2 1 3:5 2
12. Kalcer Vodoterm Radomlje ... 3 0 1 2 2:7 1
13. Portorož-Piran ... 3 0 1 2 0:5 1
14. Jadran Dekani ... 3 0 0 3 1:5 0

Statistika po 6. krogu PrveLige Telekom Slovenije

Lestvica po 6. krogu PrveLige Telekom Slovenije:

1. Domžale ... 6 4 2 0 14:1 +13 14 točk
2. Koper ... 6 3 2 1 6:4 +2 11
3. Maribor ... 6 3 1 2 10:11 -1 10
4. MIK CM Celje ... 6 2 3 1 9:3 +6 9
5. Primorje ... 6 3 0 3 10:6 +4 9
6. Interblock ... 6 2 2 2 8:6 +2 8
7. HiT Gorica ... 6 2 2 2 4:4 +0 8
8. Drava ... 6 2 1 3 7:13 -6 7
9. Nafta ... 6 1 3 2 6:11 -5 6
10. Livar ... 6 0 0 6 4:19 -15 0

Strelci:

Makriev Dimitar Ivanov (Maribor) ... 5 zadetkov / 2 11-m
------------------------------------------------------------------
Bunderla David (Primorje) ... 4
Kirm Andraž (Domžale) ... 4
Rakovič Ermin (Interblock) ... 4 / 1 11-m
Zahora Dario (Domžale) ... 4 / 2 11-m
------------------------------------------------------------------
Mihelič Rene (Maribor) ... 3 / 1
Trenevski Viktor (Nafta) ... 3 / 2
------------------------------------------------------------------
Galun Emanuel (Koper) ... 2
Jolić Ivan (Interblock) ... 2
Kremenovič Darko (Livar) ... 2
Pečnik Nejc (MIK CM Celje) ... 2
Sebök Jozsef (Nafta) ... 2
Teinović Dalibor (Primorje) ... 2
Žinko Luka (Domžale) ... 2
Gorinšek Gorazd (MIK CM Celje) ... 2 / 1 a.g.
------------------------------------------------------------------
Akoto Eric (Interblock) ... 1
Beršnjak Domen (MIK CM Celje) ... 1

Božičič Dejan (Livar) ... 1
Brulc Mitja (Maribor) ... 1
Demirović Enes (HIT Gorica) ... 1
Dvorančič Slaviša (Domžale) ... 1
Emeršič Mitja (Drava) ... 1
Eterovič (Nafta) ... 1
Grbec Javier (Drava) ... 1
Kalin Peter (Primorje) ... 1
Kelenc Doris (Drava) ... 1
Kmetec Marko (Drava) ... 1
Ljubijankič Zlatan (Domžale) ... 1
Mezga Dejan (Maribor) ... 1
Ogu John Ugochukwu (Drava) ... 1
Osterc Milan (HIT Gorica) ... 1
Prejac Andrej (Drava) ... 1
Prudič Simon (Livar) ... 1
Rajčevič Aleksander (Koper) ... 1
Rexhaj Gzim (HIT Gorica) ... 1
Rodič Aleksandar (Interblock) ... 1
Rusič Dejan (MIK CM Celje) ... 1
Schwantes Marlon Rogerio (MIK CM Celje) ... 1
Sešlar Simon (MIK CM Celje) ... 1
Šuler Marko (HIT Gorica) ... 1
Volaš Dalibor (Koper) ... 1
Zatkovič Mitja (Primorje) ... 1
Zilić (Drava) ... 1
Žeželj Dražen (Domžale) ... 1
Andruško Attila (Primorje) ... 1 / 1 11-m
Jukan Amel (Koper) ... 1 / 1 11-m
------------------------------------------------------------------
Komel Sebastjan (HIT Gorica) ... 1 / 1 a.g.
Mlakar Matej (Primorje) ... 1 / 1 a.g.
Mohar Gregor (Livar) ... 1 / 1 a.g.
Šterbal Emil (Drava) ... 1 / 1 a.g.

Rumeni kartoni:

Domžale: Aljančič, Apatič, Brezič (4), Elsner (2), Knezović, Ljubijankić (2), Lo Duca, Jankovič (3), Zahora, Zec, Žeželj, Žinko
Drava: Bošnjak, Dabanovič, Drevenšek, Emeršič, Grižonič, Horvat (2), Kmetec (2), Ogu, Prejac (2), Soska, Šterbal, Zilič
HIT Gorica: N. Kovačevič (2), Kršič, Osterc, Rexhaj (2), Simčič, Šuler, Velikonja (2), Živec
Interblock: Čoralič, Elsner, Jolić, Pavlovič, Pregelj (3), Rakovič, Rendulič (2), Rodić, Salkič, Zavrl (2)
Koper: Barišić, Božičič, Handanagič, Hasič (2), Jukan (2), Mejač (2), Pahor, Pavlovič (2), Plut, Rajčevič (2), Šečič (2), Volaš
Livar: Bogdanović, D. Božičič (2), Gazibegovič, Kremenovič, Mohar, Muminovič (3), Perme, Railič (3), Stranjak, Šutej
Maribor: Bačinovič, Fondja (2), Jelič, Kolsi, Kubica, Lungu (2), Makriev, Mezga, Mihelič (3), Panikvar, Pečnik (2), Samardžič (2), Tomažič-Šeruga
MIK CM Celje: Beršnjak (2), Gobec, Gorinšek (2), Križnik (2), Pečnik (2), Radulovič, Travner (2)
Nafta: Čeh (2), Eterovič, Gerenčer (3), Kocsardi (3), Kuzma, Lunder (3), Matjašec, Ošlaj, Repina, Šoštarič, Trenevski, Zemljič
Primorje: Andrusko, Bunderla, M. Cvijanovič (3), Kosmač, Krstič (3), Mlakar, Ostojič, Zatkovič

Rdeči kartoni:

Domžale: Brezič, Janković, Zahora
Drava: Drevenšek
HIT Gorica: N. Kovačevič
Koper: Viler
Livar: Bogdanović, Lulić, Mešanovič, Šutej
Nafta: Kuzma, Ošlaj, Zemljič
Primorje: Krstič

6. krog PrveLige Telekom Slovenije

PrvaLiga Telekom Slovenije, 6. krog:

Petek, 24. avgust 2007:

Interblock : Livar 5:1 (0:0)
Rodič 61., Jolić 70., 81., Rakovič 84., 89.; Prudič 90.

Sobota, 25. avgust 2007:

Nafta : Maribor 1:1 (0:0)
Sebök 61.; Makriev 72.; R.K.: Kuzma 90./Nafta


MIK CM Celje : Koper 0:1 (0:1)
Gorinšek 16./ag.

Nedelja, 26. avgust 2007:

Primorje : Domžale 0:2 (0:0)
Zahora 63., 74./11-m; R.K.: Krstič 74./Primorje

Drava : HiT Gorica 1:0 (0:0)
Grbec 90.

3. SNL - vzhod, rezultati 3. kroga in lestvica

3. SNL - vzhod, 3. krog:

Tehnostroj Veržej - Odranci 1:2 (0:1)
Črenšovci - Stojnci 3:2 (3:1)
Pohorje - Koroška Dravograd 0:3 (0:1)
MU Šentjur - Trgovine Jager Š.J. 1:1 (1:1)
Malečnik - Dravinja 3:3 (0:1)
Paloma - Šmartno 1928 2:3 (1:0)
Roma - Kovinar Štore 3:3 (2:1)

Lestvica po 3. krogu:

1. Odranci ... 3 3 0 0 7:2 9
2. MU Šentjur ... 3 2 1 0 5:1 7
3. Trgovine Jager Šmarje pri Jelšah ... 3 2 1 0 4:1 7
4. Črenšovci ... 3 2 0 1 5:4 6
5. Šmartno 1928 ... 3 2 0 1 5:5 6
6. Dravinja ... 3 1 1 1 8:5 4
7. Malečnik ... 3 1 1 1 7:6 4
8. Paloma ... 3 1 1 1 5:5 4
9. Koroška Dravograd ... 3 1 0 2 3:3 3
10. Stojnci ... 3 1 0 2 4:5 3
11. Tehnostroj Veržej ... 3 1 0 2 2:3 3
12. Kovinar Štore ... 3 0 2 1 6:8 2
13. Roma ... 3 0 1 2 3:7 1
14. Pohorje ... 3 0 0 3 0:9 0

24. avgust 2007

Napovednik 6. kroga PrveLige Telekom Slovenije

PrvaLiga Telekom Slovenije, 6. krog:

Petek, 24. avgust 2007:

Ob 17.00: Interblock : Livar

Sobota, 25. avgust 2007:

Ob 16.00: Nafta - Maribor
Srečanje si boste lahko ogledali na SiOL TV na programu Planet 7.
Statistika medsebojnih dvobojev

Ob 20.00: MIK CM Celje - Koper

Nedelja, 26. avgust 2007:

Ob 17.00: Primorje - Domžale
Ob 17.00: Drava - HiT Gorica

22. avgust 2007

Pokal Hervis 2007/08, 1. krog

Pokal Hervis 2007/08, 1. krog:

Sreda, 22. avgust:

Vzhodna skupina:

Malečnik
: Čarda 4:0 (2:0)
Krško : Peca 9:1 (4:0)
Bukovci : Tehnostroj Veržej 2:1 (1:1)
Stojnci : Slivnica 4:2 (1:1)
Dravinja : Črenšovci 4:2 po pod. (2:2, 0:1)

Odranci - prost

Zahodna skupina:

Tolmin : Ankaran Hrvatini 10:11 po 11-m (2:2, 0:1)
Triglav Gorenjska : Zagorje 5:0 (2:0)
MNK Izola : Tinex Šenčur 4:1 (2:0)
Olimpija Bežigrad : Adria Miren 5:2 (2:1)

20. avgust 2007

Statistika po 5. krogu PrveLige Telekom Slovenije

Lestvica po 5. krogu PrveLige Telekom Slovenije:

1. Domžale ... 5 3 2 0 12:1 +11 11 točk
2. MIK CM Celje ... 5 2 3 0 9:2 +7 9
3. Primorje ... 5 3 0 2 10:4 +6 9
4. Maribor ... 5 3 0 2 9:10 -1 9
5. Koper ... 5 2 2 1 5:4 +1 8
6. HiT Gorica ... 5 2 2 1 4:3 +1 8
7. Interblock ... 5 1 2 2 3:5 -2 5
8. Nafta ... 5 1 2 2 5:10 -5 5
9. Drava ... 5 1 1 3 6:13 -7 4
10. Livar ... 5 0 0 5 3:14 -11 0

Strelci:

Bunderla David (Primorje) ... 4 zadetki
Kirm Andraž (Domžale) ... 4
Makriev Dimitar Ivanov (Maribor) ... 4 zadetki / 2 11-metrovki
------------------------------------------------------------------
Mihelič Rene (Maribor) ... 3 / 1
Trenevski Viktor (Nafta) ... 3 / 2
------------------------------------------------------------------
Galun Emanuel (Koper) ... 2
Kremenovič Darko (Livar) ... 2
Pečnik Nejc (MIK CM Celje) ... 2
Teinović Dalibor (Primorje) ... 2
Žinko Luka (Domžale) ... 2
Rakovič Ermin (Interblock) ... 2 / 1
Zahora Dario (Domžale) ... 2 /1
------------------------------------------------------------------
Akoto Erik (Interblock) ... 1
Beršnjak Domen (MIK CM Celje) ... 1

Božičič Dejan (Livar) ... 1
Brulc Mitja (Maribor) ... 1
Demirović Enes (HIT Gorica) ... 1
Dvorančič Slaviša (Domžale) ... 1
Emeršič Mitja (Drava) ... 1
Eterovič (Nafta) ... 1
Gorinšek Gorazd (MIK CM Celje) ... 1
Kalin Peter (Primorje) ... 1
Kelenc Doris (Drava) ... 1
Kmetec Marko (Drava) ... 1
Ljubijankič Zlatan (Domžale) ... 1
Mezga Dejan (Maribor) ... 1
Ogu John Ugochukwu (Drava) ... 1
Osterc Milan (HIT Gorica) ... 1
Prejac Andrej (Drava) ... 1
Rajčevič Aleksander (Koper) ... 1
Rexhaj Gzim (HIT Gorica) ... 1
Rusič Dejan (MIK CM Celje) ... 1
Schwantes Marlon Rogerio (MIK CM Celje) ... 1
Sebök Jozsef (Nafta) ... 1
Sešlar Simon (MIK CM Celje) ... 1
Šuler Marko (HIT Gorica) ... 1
Volaš Dalibor (Koper) ... 1
Zatkovič Mitja (Primorje) ... 1
Zilić (Drava) ... 1
Žeželj Dražen (Domžale) ... 1
Andruško Attila (Primorje) ... 1 / 1
Jukan Amel (Koper) ... 1 / 1
------------------------------------------------------------------
Komel Sebastjan (HIT Gorica) ... 1 / 1 a.g.
Mlakar Matej (Primorje) ... 1 / 1 a.g.
Mohar Gregor (Livar) ... 1 / 1 a.g.
Šterbal Emil (Drava) ... 1 / 1 a.g.

Rumeni kartoni:

Domžale: Aljančič, Apatič, Brezič (4), Elsner, Ljubijankić, Lo Duca, Jankovič (3), Zahora, Zec, Žeželj, Žinko
Drava: Bošnjak, Dabanovič, Drevenšek, Emeršič, Grižonič, Horvat (2), Kmetec, Ogu, Prejac (2), Soska, Šterbal, Zilič
HIT Gorica: N. Kovačevič (2), Kršič, Osterc, Rexhaj, Simčič, Šuler, Velikonja (2), Živec
Interblock: Čoralič, Elsner, Jolić, Pavlovič, Pregelj (2), Rakovič, Rendulič (2), Rodić, Salkič, Zavrl (2)
Koper: Handanagič, Hasič, Jukan, Mejač, Pavlovič, Plut, Rajčevič (2), Šečič (2), Volaš
Livar: Bogdanović, D. Božičič (2), Gazibegovič, Kremenovič, Mohar, Muminovič (2), Perme, Railič (3), Stranjak, Šutej
Maribor: Fondja (2), Jelič, Kolsi, Kubica, Lungu (2), Makriev, Mihelič (2), Panikvar, Pečnik (2), Samardžič (2), Tomažič-Šeruga
MIK CM Celje: Beršnjak (2), Gobec, Gorinšek, Križnik (2), Pečnik (2), Radulovič, Travner (2)
Nafta: Čeh (2), Gerenčer (2), Kocsardi (3), Kuzma, Lunder (3), Matjašec, Ošlaj, Repina, Trenevski, Zemljič
Primorje: Andrusko, Bunderla, M. Cvijanovič (2), Kosmač, Krstič (2), Ostojič, Zatkovič

Rdeči kartoni:

Domžale: Brezič, Janković, Zahora
Drava: Drevenšek
HIT Gorica: N. Kovačevič
Koper: Viler
Livar: Bogdanović, Lulić, Mešanovič, Šutej
Nafta: Ošlaj, Zemljič

19. avgust 2007

5. krog PrveLige Telekom Slovenije

PrvaLiga Telekom Slovenije, 5. krog

Sobota, 18. avgust 2007:


Koper : Interblock 1:1 (1:1)
Rajčevič 22.; Akoto 45.


Domžale : Maribor 4:0 (1:0)
Žinko 26., 76./11-m, Žeželj 66., Kirm 77.; R.K.: Brezič 61., Janković 63./oba Domžale

Nedelja, 19. avgust 2007:

Drava : Nafta 2:2 (2:0)
Kelenc 20., Zilić 25.; Eterović 72., Sebök 87.

Livar : Primorje 0:5 (0:1)
Bunderla 36., 77., Teinović 74., 80.; Mohar 61./a.g.

HiT Gorica : MIK CM Celje 0:0

3. SNL - vzhod, rezultati 2. kroga in lestvica

3. SNL - vzhod, 2. krog:

Kovinar Štore - Paloma 2:2 (2:1)
Trgovine Jager Š.J. - Pohorje 1:0 (0:0)
Stojnci - Tehnostroj Veržej 1:0 (0:0)
Šmartno 1928 - Malečnik 2:1 (2:1)
Dravinja - MU Šentjur 0:2 (0:0)
Odranci - Roma 3:0 (1:0)
Koroška Dravograd : Črenšovci 0:2

Lestvica po 2. krogu:

1. Odranci ... 2 2 0 0 5:1 6
2. MU Šentjur ... 2 2 0 0 4:0 6
3. Trgovine Jager Šmarje pri Jelšah ... 2 2 0 0 3:0 6
4. Paloma ... 2 1 1 0 3:2 4
5. Dravinja ... 2 1 0 1 5:2 3
6. Malečnik ... 2 1 0 1 4:3 3
7. Stojnci ... 2 1 0 1 2:2 3
8. Črenšovci ... 2 1 0 1 2:2 3
9. Tehnostroj Veržej ... 2 1 0 1 1:1 3
10. Šmartno 1928 ... 2 1 0 1 2:3 3
11. Kovinar Štore ... 2 0 1 1 3:5 1
12. Koroška Dravograd ... 2 0 0 2 0:3 0
13. Roma ... 2 0 0 2 0:4 0
14. Pohorje ... 2 0 0 2 0:6 0

3. SNL - zahod, rezultati 2. kroga in lestvica

3. SNL - zahod, 2. krog:

Izola Argeta - Kranj 1:2 (1:0)
Adria - Jadran Dekani 2:0 (1:0)
Tolmin - Avtoplus Korte 4:2 (2:1)
Jesenice - Portorož-Piran 0:0
Slovan - Tinex Šenčur 0:0
Roltek Dob - Brda 1:3 (0:0)
Radomlje - Olimpija Bežigrad 0:4 (0:3)

Lestvica po 2. krogu:

1. Tolmin ... 2 2 0 0 6:2 6
2. Kranj ... 2 2 0 0 3:1 6
3. Olimpija Bežigrad ... 2 1 1 0 6:2 4
4. Adria ... 2 1 1 0 5:3 4
5. Brda ... 2 1 1 0 5:3 4
6. Tinex Šenčur ... 2 1 1 0 3:1 4
7. Izola Argeta ... 2 1 0 1 2:2 3
8. Slovan ... 2 0 2 0 2:2 2
9. Jesenice ... 2 0 2 0 2:2 2
10. Avtoplus Korte ... 2 0 1 1 5:7 1
11. Portorož-Piran ... 2 0 1 1 0:2 1
12. Jadran Dekani ... 2 0 0 2 0:3 0
13. Roltek Dob ... 2 0 0 2 2:6 0
14. Kalcer Vodoterm Radomlje ... 2 0 0 2 0:5 0

2. SNL, rezultati 2. kroga in lestvica

II. SNL, 2. krog:

Mura 05 - Bonifika 1:0 (0:0)
Plošnik 73.

Bela Krajina - Zavrč 2:1 (2:1)
Petek 15./ag, Kurtič 29.; Murat 44.

Triglav Gorenjska - Krško 1:1 (1:0)
Marčeta 38.; Kostič 81.

Krka - Zagorje 1:5 (1:2)
Fabjan 38.; Sprečakovič 10., Krajnc 31., Ibrahimovič 70., Džokić 89., Ljatifi 90.

Aluminij - Rudar Velenje 3:0 (0:0)
Purišič 63., K. Medved 70., Vračko 83.

Lestvica po 2. krogu:

1. Aluminij ... 2 2 0 0 5:1 6
2. Krško ... 2 1 1 0 3:2 4
3. Triglav Gorenjska ... 2 1 1 0 3:2 4
4. Rudar Velenje ... 2 1 0 1 7:3 3
5. Bonifika ... 2 1 0 1 4:2 3
6. Zagorje ... 2 1 0 1 6:5 3
7. Bela Krajina ... 2 1 0 1 3:3 3
8. Mura 05 ... 2 1 0 1 2:2 3
9. Zavrč ... 2 0 0 2 2:4 0
10. Krka ... 2 0 0 2 1:12 0

17. avgust 2007

Napovednik 5. kroga PrveLige Telekom Slovenije

PrvaLiga Telekom Slovenije, 5. krog:

Sobota, 11. avgust 2007:

Ob 17.00: Koper - Interblock *
Ob 20.30: Domžale - Maribor **

Nedelja, 12. avgust 2007:

Ob 17.00: Drava - Nafta
Ob 17.00: Livar - Primorje
Ob 20.00: HIT Gorica - MIK CM Celje

* - V neposrednem prenosu na SiOL TV na programu Planet TV in na Sportalu
** -
V neposrednem prenosu na TVS 2

16. avgust 2007

Pokal UEFA, drugi predkrog, prve tekme

Pokal UEFA, drugi predkrog, prve tekme:

Četrtek, 16. avgust 2007:

1. južna skupina:

Slaven Belupo (Hrv) : Galatasaray (Tur) 1:2 (1:1)
Posavec 13./11m; Akman 42., Yaman 72.

CFR Cluj (Rom) : Anorthosis (Cip) 1:3 (0:1)
Trica 70./11m; Žlogar 42., Boaventura 49., Sosin 60.

Lokomotiva Sofija (Bol) : Otelul Galati (Rom) 3:1 (1:0)
Davčev 19., Baldovaliev 62., Dzhilas 84.; Semeghin 74.

Rabotnički (Mak) : Zrinjski Mostar (BiH) 0:0
R.K.: Jurić 65./Zrinjski

Uniao Leira (Por) : Maccabi Netanya (Izr) 0:0

2. južna skupina:

Besa (Alb) : Litex Loveč (Bol) 0:3 (0:3)
Popov 13., 20., Beto 32.

Maccabi Tel Aviv (Izr) : Kayseri Erciyesspor (Tur) 1:1 (1:1)
Kamanan 42.; Ozbay 5.

Omonia Nikozija (Cip) : CSKA Sofija (Bol) 1:1 (0:1)
Kaiafas 14.; Nei 1.; R.K.: Iliev 66./CSKA


Široki Brijeg (BiH) : Hapoel Tel Aviv (Izr) 0:3 (0:2)
Abdaji 14., Asulin 32., Santos 74.

Hajduk Split (Hrv) : Sampdoria Genova (Ita) 0:1 (0:1)
Campagnaro 44.

Atletico Madrid (Špa) : Vojvodina Novi Sad (Srb) 3:0 (1:0)
Rodriguez 36., Forlan 61., Aguero 70.

1. srednje-vzhodna skupina:

Mika (Arm) : Petržalka (Slk) 2:1 (1:0)
Shahgeldyan 6.; Alex 80.; Fodrek 66.

Ried (Avt) : Sion (Švi) 1:1 (0:0)
Dospel 68.; Saborio 90.

Honved Budimpešta (Mad) : Hamburger SV (Nem) 0:0

Dnipro Dnipropetrovsk (Ukr) : Belchatow (Pol) 1:1 (0:1)
Nazarenko 80.; Ujek 16.

Basel (Švi) : Mattersburg (Avt) 2:1
Ergić 24., Caicedo 54.; Nakata 20./a.g. R.K.: Atan 17./Mattersburg


2. srednje-vzhodna skupina:

Young Boys Bern (Švi) : Lens (Fra) 1:1 (0:0)
Tiago 70.; Monterubbio 74.


Tobol Kostanaj (Kaz) : Groclin Grodzisk (Pol) 0:1 (0:1)
Muszalik 2.

Dinamo Tbilisi (Gru) : Rapid Dunaj (Avt) 0:3 (0:2)
Campos 21., Hofmann 39., Bazina 54.

Zlate Moravce (Slk) : Zenit St. Petersburg (Rus) 0:2 (0:1)
Hagen 38., Ionov 90.


Austria Dunaj (Avt) : Jablonec (Češ) 4:3 (2:2)
Ertl 9., Kuljić 21., 66., Lasnik 47.; Zelenka 28., 35., Baranek 66.


1. severna skupina:

MyPa (Fin) : Blackburn Rovers (Ang) 0:1 (0:1)
Santa Cruz 5.


Ekranas (Lit) : Valereng (Nor) 1:1 (1:0)
Pogreban 45./11m; Santos 77.; R.K.: Thomassen 45./Valerenga


HJK Helsinki (Fin) : Aab Aalborg (Dan) 2:1 (1:1)
Samura 15., 55.; Risgird 37.

Metalurgs (Lat) : AIK Stockholm (Šve) 3:2 (2:0)
Karlsons 12., Ivanovs 44., Tamošauskas 80.; Ivanovs 49./a.g., Valdemarin 61.

Drogheda United (Irs) : Helsingborg (Šve) 1:1 (0:1)
Zayed 54.; Larsson 34.

2. severna skupina:

Dinamo Minsk (Blr) : Odense (Dan) 1:1 (0:0)
Putilo 73.; Laursen 90.

Haka Valkeakoski (Fin) : Midtjlland (Dan) 1:2 (0:2)
Parviainen 50.; Kristensen 13., 43.

Brann Bergen (Nor) : Suduva (Lit) 2:1 (1:0)
Björnsson 24., Winters 48.; Negreiros 56./11m

Kaerjeng (Luk) : Standard Liege (Bel) 0:3 (0:0)
Mbokani 58., Witsel 80., 85.

Hammarby (Šve) : Fredrikstad (Nor) 2:1 (1:0)
Guara 35., Castro-Tello 51.; Kvisvik 75.

Dunfermline Athletic (Ško) : Hacken (Šve) 1:1 (1:0)
Hamilton 1.; Henriksson 57.

15. avgust 2007

Tretji krog kvalifikacij za ligo prvakov, prve tekme

Liga prvakov, prve tekme 3. kroga kvalifikacij:

Torek, 14. avgust 2007
:

Lazio (Ita) : Dinamo Bukarešta (Rom) 1:1 (0:1)
Mutarelli 53.; Danciulescu 22.; RK: Behrami 72., Mutarelli 86./oba Lazio, Goian 90./Dinamo

Glasgow Rangers (Ško) : Crvena zvezda (Srb) 1:0 (0:0)
Novo 90.

Benfica (Por) : Köbenhavn (Dan) 2:1 (1:1)
Costa 25., 86.; Hutchinson 35.

Valencia (Špa) : Elfsborg (Šve) 3:0 (1:0)
Vicente 7., Silva 58., Morientes 70.

Sreda, 15. avgust 2007:

Toulouse (Fra) : Liverpool (Ang) 0:1 (0:0)
Voronin 43.

Spartak Moskva (Rus) : Celtic (Ško) 1:1 (1:1)
Pavliučenko 42.; Hartley 20.

Tampere United (Fin) : Rosenborg (Nor) 0:3 (0:2)
Koppinen 19., Kone 21., 81.

BATE Borisov (Blr) : Steaua Bukarešta (Rom) 2:2 (1:0)
Radkov 43., Bliznjuk 90.; Goian 58., Dica 84.

Fenerbahče (Tur) : Anderlecht (Bel) 1:0 (1:0)
Alex 32.

Sarajevo (BiH) : Dinamo Kijev (Ukr) 0:1 (0:1)
Šatskin 12.

Zürich (Švi) : Bešiktaš (Tur) 1:1 (0:1)
Alphonse 90.; Delgado 4.

Werder Bremen (Nem) : Dinamo Zagreb (Hrv) 2:1 (0:1)
Almeida 46., Jensen 85.; Balaban 45.

Red Bull Salzburg (Avt) : Šahtjor Donjeck (Ukr) 1:0 (1:0)
Zickler 10./11m.

Ajax (Niz) : Slavia Praga (Češ) 0:1 (0:0)
Kalivoda 76./11m.

Sevilla (Špa) : AEK Atene (Grč) 2:0 (0:0)
L. Fabiano 48., F. Kanoute 67.

Sparta Praga (Češ) : Arsenal (Ang) 0:2 (0:0)
Fabregas 72., Hleb 90.

Povratne tekme bodo na sporedu 28. in 29. avgusta.

14. avgust 2007

3. SNL - zahod, rezultati 1. kroga in lestvica

3. SNL - zahod, 1. krog:

Tinex Šenčur - Roltek Dob 3:1 (1:1)
Jadran Dekani - Kranj 0:1 (0:0)
Portorož Piran - Tolmin 0:2 (0:2)
Kalcer Vodoterm Radomlje - Izola Argeta 0:1 (0:0)
Brda - Jesenice 2:2 (0:1)
Avtoplus Korte - Adria 3:3 (1:3)
Olimpija Bežigrad - Slovan 2:2 (1:2)

Lestvica po 1. krogu:

1. Tinex Šenčur ... 1 1 0 0 3:1 3
2. Tolmin ... 1 1 0 0 2:0 3
3. Izola Argeta ... 1 1 0 0 1:0 3
4. Kranj ... 1 1 0 0 1:0 3
5. Avtoplus Korte ... 1 0 1 0 3:3 1
6. Adria ... 1 0 1 0 3:3 1
7. Olimpija Bežigrad ... 1 0 1 0 2:2 1
8. Slovan ... 1 0 1 0 2:2 1
9. Brda ... 1 0 1 0 2:2 1
10. Jesenice ... 1 0 1 0 2:2 1
11. Kalcer Vodoterm Radomlje ... 1 0 0 1 0:1 0
12. Jadran Dekani ... 1 0 0 1 0:1 0
13. Roltek Dob ... 1 0 0 1 1:3 0
14. Portorož-Piran ... 1 0 0 1 0:2 0

3. SNL - vzhod, rezultati 1. kroga in lestvica

3. SNL - vzhod, 1. krog:

Tehnostroj Veržej - Koroška Dravograd 1:0 (0:0)
Črenšovci - Trgovine Jager Šmarje 0:2 (0:0)
Pohorje - Dravinja 0:5 (0:3)
MU Šentjur - Šmartno ob Paki 2:0 (1:0)
Malečnik - Kovinar Štore 3:1 (2:1)
Paloma - Roma 1:0 (0:0)
Stojnci - Odranci 1:2 (1:0)

Lestvica po 1. krogu:

1. Dravinja ... 1 1 0 0 5:0 3
2. Malečnik ... 1 1 0 0 3:1 3
3. MU Šentjur ... 1 1 0 0 2:0 3
4. Trgovine Jager Šmarje pri Jelšah ... 1 1 0 0 2:0 3
5. Odranci ... 1 1 0 0 2:1 3
6. Tehnostroj Veržej ... 1 1 0 0 1:0 3
7. Paloma ... 1 1 0 0 1:0 3
8. Stojnci ... 1 0 0 1 1:2 0
9. Roma ... 1 0 0 1 0:1 0
10. Koroška Dravograd ... 1 0 0 1 0:1 0
11. Kovinar Štore ... 1 0 0 1 1:3 0
12. Črenšovci ... 1 0 0 1 0:2 0
13. Šmartno 1928 ... 1 0 0 1 0:2 0
14. Pohorje ... 1 0 0 1 0:5 0

13. avgust 2007

2. SNL, rezultati 1. kroga in lestvica

II. SNL, 1. krog:

Rudar Velenje - Krka 7:0 (2:0)
Trifkovič 12., Jeseničnik 22., A. Mujanovič 46., 57., 74., 89., Grbič 48./11-m

Triglav Gorenjska - Mura 05 2:1 (1:0)
Burgar 45., Robnik 67.; Balažic 77.

Zagorje - Bonifika 1:4 (1:2)
Sotenšek 13.; Finkšt 10., 45., Radujko 60./11-m, Jakomin 70.

Zavrč - Aluminij 1:2 (0:1)
Murat 89.; Purišič 29., Težački 86.

Krško - Bela Krajina 2:1 (2:0)
Kostič 1., Lukačič 40.; Brajkovič 90.

Lestvica po 1. krogu:

1. Rudar Velenje ... 1 1 0 0 7:0 3
2. Bonifika ... 1 1 0 0 4:1 3
3. Krško ... 1 1 0 0 2:1 3
4. Aluminij ... 1 1 0 0 2:1 3
5. Triglav Gorenjska ... 1 1 0 0 2:1 3
6. Mura 05 ... 1 0 0 1 1:2 0
7. Zavrč ... 1 0 0 1 1:2 0
8. Bela Krajina ... 1 0 0 1 1:2 0
9. Zagorje ... 1 0 0 1 1:4 0
10. Krka ... 1 0 0 1 0:7 0

12. avgust 2007

Statistika po 4. krogu PrveLige Telekom Slovenije

Lestvica po 4. krogu PrveLige Telekom Slovenije:

1. Maribor ... 4 3 0 1 9:6 +3 9 točk
2. MIK CM Celje ... 4 2 2 0 9:2 +7 8
3. Domžale ... 4 2 2 0 8:1 +7 8
4. Koper ... 4 2 1 1 4:3 +1 7
5. HiT Gorica ... 4 2 1 1 4:3 +1 7
6. Primorje ... 4 2 0 2 5:4 +1 6
7. Interblock ... 4 1 1 2 2:4 -2 4
8. Nafta ... 4 1 1 2 3:8 -5 4
9. Drava ... 4 1 0 3 4:11 -7 3
10. Livar ... 4 0 0 4 3:9 -6 0

Strelci:

Makriev Dimitar Ivanov (Maribor) ... 4 zadetki / 2 11-metrovki
------------------------------------------------------------------
Kirm Andraž (Domžale) ... 3
Mihelič Rene (Maribor) ... 3 / 1
Trenevski Viktor (Nafta) ... 3 / 2
------------------------------------------------------------------
Bunderla David (Primorje) ... 2
Galun Emanuel (Koper) ... 2
Kremenovič Darko (Livar) ... 2
Pečnik Nejc (MIK CM Celje) ... 2
Rakovič Ermin (Interblock) ... 2 / 1
Zahora Dario (Domžale) ... 2 /1
------------------------------------------------------------------
Beršnjak Domen (MIK CM Celje) ... 1
Božičič Dejan (Livar) ... 1
Brulc Mitja (Maribor) ... 1
Demirović Enes (HIT Gorica) ... 1
Dvorančič Slaviša (Domžale) ... 1
Emeršič Mitja (Drava) ... 1
Gorinšek Gorazd (MIK CM Celje) ... 1
Kalin Peter (Primorje) ... 1
Kmetec Marko (Drava) ... 1
Ljubijankič Zlatan (Domžale) ... 1
Mezga Dejan (Maribor) ... 1
Ogu John Ugochukwu (Drava) ... 1
Osterc Milan (HIT Gorica) ... 1
Prejac Andrej (Drava) ... 1
Rexhaj Gzim (HIT Gorica) ... 1
Rusič Dejan (MIK CM Celje) ... 1
Schwantes Marlon Rogerio (MIK CM Celje) ... 1
Sešlar Simon (MIK CM Celje) ... 1
Šuler Marko (HIT Gorica) ... 1
Volaš Dalibor (Koper) ... 1
Zatkovič Mitja (Primorje) ... 1
Andruško Attila (Primorje) ... 1 / 1
Jukan Amel (Koper) ... 1 / 1
Komel Sebastjan (HIT Gorica) ... 1 / 1 a.g.
Mlakar Matej (Primorje) ... 1 / 1 a.g.
Šterbal Emil (Drava) ... 1 / 1 a.g.

Rumeni kartoni:

Domžale: Brezič (2), Elsner, Lo Duca, Jankovič, Zahora, Zec, Žinko
Drava: Dabanovič, Drevenšek, Emeršič, Grižonič, Horvat (2), Kmetec, Ogu, Prejac (2), Soska, Šterbal, Zilič
HIT Gorica: N. Kovačevič (2), Osterc, Rexhaj, Simčič, Velikonja, Živec
Interblock: Čoralič, Elsner, Pavlovič, Pregelj (2), Rakovič, Rendulič (2), Rodić, Salkič, Zavrl (2)
Koper: Handanagič, Hasič, Jukan, Mejač, Pavlovič, Plut, Rajčevič (2), Šečič, Volaš
Livar: Bogdanović, D. Božičič, Gazibegovič, Kremenovič, Mohar, Muminovič (2), Perme, Railič (3), Stranjak, Šutej
Maribor: Fondja, Jelič, Lungu (2), Makriev, Mihelič (2), Pečnik (2), Samardžič (2), Tomažič-Šeruga
MIK CM Celje: Beršnjak (2), Gobec, Gorinšek, Križnik, Pečnik, Radulovič, Travner
Nafta: Čeh, Gerenčer (2), Kocsardi (2), Kuzma, Lunder (2), Ošlaj, Repina, Trenevski, Zemljič
Primorje: Bunderla, M. Cvijanovič, Kosmač, Krstič, Ostojič, Zatkovič

Rdeči kartoni:

Domžale: Zahora
Drava: Drevenšek
HIT Gorica: N. Kovačevič
Koper: Viler
Livar: Bogdanović, Lulić, Mešanovič, Šutej
Nafta: Ošlaj, Zemljič

4. krog PrveLige Telekom Slovenije

PrvaLiga Telekom Slovenije, 4. krog

Petek, 10. avgust 2007:

Interblock : HiT Gorica 0:1 (0:1)
Šuler 10.; R.K.: N. Kovačevič 78./HiT Gorica

Sobota, 11. avgust 2007:

Maribor : Livar 3:2 (1:1)
Mihelič 41./11m, 67., Brulc 89.; Kremenovič 35., 71.; R.K.: Lulić 42./Livar

Nafta : Domžale 0:6 (0:3)
Kirm 29., 43., Zahora 32./11m, 66., Ljubijankič 79., Dvorančič 80.; R.K.: Ošlaj 32./Nafta

MIK CM Celje : Drava 6:0 (2:0)
Beršnjak 13., Marlon 25., Sešlar 55., Šterbal 58./a.g., Rusič 60., Gorinšek 71.; R.K.: Drevenšek 71./Drava


Nedelja, 12. avgust 2007:

Primorje : Koper 2:0 (1:0)
Bunderla 4., 52.

11. avgust 2007

3. SNL - zahod, razpored za sezono 2007/2008

3. SNL - zahod, razpored za sezono 2007/2008

1. krog, 11.08.2007

Radomlje : MNK Izola
Olimpija Bežigrad : Slovan
Tinex Šenčur : Roltek Dob
Brda : Jesenice
Portorož-Piran : Tolmin
Avtoplus Korte : Adria
Jadran Dekani : Kranj

2. krog, 18.08.2007

MNK Izola : Kranj
Adria : Jadran Dekani
Tolmin : Avtoplus Korte
Jesenice : Portorož-Piran
Roltek Dob : Brda
Slovan : Tinex Šenčur
Radomlje : Olimpija Bežigrad

3. krog, 25.08.2007

Olimpija Bežigrad : MNK Izola
Tinex Šenčur : Radomlje
Brda : Slovan
Portorož-Piran : Roltek Dob
Avtoplus Korte : Jesenice
Jadran Dekani : Tolmin
Kranj : Adria

4. krog, 01.09.2007

MNK Izola : Adria
Tolmin : Kranj
Jesenice : Jadran Dekani
Roltek Dob : Avtoplus Korte
Slovan : Portorož-Piran
Radomlje : Brda
Olimpija Bežigrad : Tinex Šenčur

5. krog, 08.09.2007

Tinex Šenčur : MNK Izola
Brda : Olimpija Bežigrad
Portorož-Piran : Radomlje
Avtoplus Korte : Slovan
Jadran Dekani : Roltek Dob
Kranj : Jesenice
Adria : Tolmin

6. krog, 15.09.2007

MNK Izola : Tolmin
Jesenice : Adria
Roltek Dob : Kranj
Slovan : Jadran Dekani
Radomlje : Avtoplus Korte
Olimpija Bežigrad : Portorož-Piran
Tinex Šenčur : Brda

7. krog, 22.09.2007

Brda : MNK Izola
Portorož-Piran : Tinex Šenčur
Avtoplus Korte : Olimpija Bežigrad
Jadran Dekani : Radomlje
Kranj : Slovan
Adria : Roltek Dob
Tolmin : Jesenice

8. krog, 29.09.2007

MNK Izola : Jesenice
Roltek Dob : Tolmin
Slovan : Adria
Radomlje : Kranj
Olimpija Bežigrad : Jadran Dekani
Tinex Šenčur : Avtoplus Korte
Brda : Portorož-Piran

9. krog, 06.10.2007

Portorož-Piran : MNK Izola
Avtoplus Korte : Brda
Jadran Dekani : Tinex Šenčur
Kranj : Olimpija Bežigrad
Adria : Radomlje
Tolmin : Slovan
Jesenice : Roltek Dob

10. krog, 13.10.2007

MNK Izola : Roltek Dob
Slovan : Jesenice
Radomlje : Tolmin
Olimpija Bežigrad : Adria
Tinex Šenčur : Kranj
Brda : Jadran Dekani
Portorož-Piran : Avtoplus Korte

11. krog, 20.10.2007

Avtoplus Korte : MNK Izola
Jadran Dekani : Portorož-Piran
Kranj : Brda
Adria : Tinex Šenčur
Tolmin : Olimpija Bežigrad
Jesenice : Radomlje
Roltek Dob : Slovan

12. krog, 27.10.2007

MNK Izola : Slovan
Radomlje : Roltek Dob
Olimpija Bežigrad : Jesenice
Tinex Šenčur : Tolmin
Brda : Adria
Portorož-Piran : Kranj
Avtoplus Korte : Jadran Dekani

13. krog, 03.11.2007

Jadran Dekani : MNK Izola
Kranj : Avtoplus Korte
Adria : Portorož-Piran
Tolmin : Brda
Jesenice : Tinex Šenčur
Roltek Dob : Olimpija Bežigrad
Slovan : Radomlje

14. krog, 10.11.2007

MNK Izola : Radomlje
Slovan : Olimpija Bežigrad
Roltek Dob : Tinex Šenčur
Jesenice : Brda
Tolmin : Portorož-Piran
Adria : Avtoplus Korte
Kranj : Jadran Dekani

Razpored za spomladanski del sezone 2007/2008 bo objavljen spomladi 2008.

3. SNL - vzhod, razpored za sezono 2007/2008

3. SNL - vzhod, razpored za sezono 2007/2008


1. krog, 11./12.08.2007

Stojnci : Odranci
Tehnostroj Veržej : Koroška Dravograd
Črenšovci : Trgovine Jager Š.J.
Pohorje : Dravinja
MU Šentjur : Šmartno 1928
Malečnik : Kovinar Štore
Paloma : Roma

2. krog, 18./19.08.2007

Odranci : Roma
Kovinar Štore : Paloma
Šmartno 1928 : Malečnik
Dravinja : MU Šentjur
Trgovine Jager Š.J. : Pohorje
Koroška Dravograd : Črenšovci
Stojnci : Tehnostroj Veržej

3. krog, 25.08.2007

Tehnostroj Veržej : Odranci
Črenšovci : Stojnci
Pohorje : Koroška Dravograd
MU Šentjur : Trgovine Jager Š.J.
Malečnik : Dravinja
Paloma : Šmartno 1928
Roma : Kovinar Štore

4. krog, 01./02.09.2007

Odranci : Kovinar Štore
Šmartno 1928 : Roma
Dravinja : Paloma
Trgovine Jager Š.J. : Malečnik
Koroška Dravograd : MU Šentjur
Stojnci : Pohorje
Tehnostroj Veržej : Črenšovci

5. krog, 08.09.2007

Črenšovci : Odranci
Pohorje : Tehnostroj Veržej
MU Šentjur : Stojnci
Malečnik : Koroška Dravograd
Paloma : Trgovine Jager Š.J.
Roma : Dravinja
Kovinar Štore : Šmartno 1928

6. krog, 15./16.09.2007

Odranci : Šmartno 1928
Dravinja : Kovinar Štore
Trgovine Jager Š.J. : Roma
Koroška Dravograd : Paloma
Stojnci : Malečnik
Tehnostroj Veržej : MU Šentjur
Črenšovci : Pohorje

7. krog, 22./23.09.2007

Pohorje : Odranci
MU Šentjur : Črenšovci
Malečnik : Tehnostroj Veržej
Paloma : Stojnci
Roma : Koroška Dravograd
Kovinar Štore : Trgovine Jager Š.J.
Šmartno 1928 : Dravinja

8. krog, 29./30.09.2007

Odranci : Dravinja
Trgovine Jager Š.J. : Šmartno 1928
Koroška Dravograd : Kovinar Štore
Stojnci : Roma
Tehnostroj Veržej : Paloma
Črenšovci : Malečnik
Pohorje : MU Šentjur

9. krog, 06./07.10.2007

MU Šentjur : Odranci
Malečnik : Pohorje
Paloma : Črenšovci
Roma : Tehnostroj Veržej
Kovinar Štore : Stojnci
Šmartno 1928 : Koroška Dravograd
Dravinja : Trgovine Jager Š.J.

10. krog, 13./14.10.2007

Odranci : Trgovine Jager Š.J.
Koroška Dravograd : Dravinja
Stojnci : Šmartno 1928
Tehnostroj Veržej : Kovinar Štore
Črenšovci : Roma
Pohorje : Paloma
MU Šentjur : Malečnik

11. krog, 20./21.10.2007

Malečnik : Odranci
Paloma : MU Šentjur
Roma : Pohorje
Kovinar Štore : Črenšovci
Šmartno 1928 : Tehnostroj Veržej
Dravinja : Stojnci
Trgovine Jager Š.J. : Koroška Dravograd

12. krog, 27./28.10.2007

Odranci : Koroška Dravograd
Stojnci : Trgovine Jager Š.J.
Tehnostroj Veržej : Dravinja
Črenšovci : Šmartno 1928
Pohorje : Kovinar Štore
MU Šentjur : Roma
Malečnik : Paloma

13. krog, 03./04.11.2007

Paloma : Odranci
Roma : Malečnik
Kovinar Štore : MU Šentjur
Šmartno 1928 : Pohorje
Dravinja : Črenšovci
Trgovine Jager Š.J. : Tehnostroj Veržej
Koroška Dravograd : Stojnci

14. krog, 10./11.11.2007

Odranci : Stojnci
Koroška Dravograd : Tehnostroj Veržej
Trgovine Jager Š.J. : Črenšovci
Dravinja : Pohorje
Šmartno 1928 : MU Šentjur
Kovinar Štore : Malečnik
Roma : Paloma

Razpored za spomladanski del sezone 2007/2008 bo objavljen spomladi 2008.

2. SNL, razpored za sezono 2007/2008

2. SNL, razpored za sezono 2007/2008

1. krog 12.08.07

Zagorje - Bonifika
Rudar Velenje - Krka
Zavrč - Aluminij
Krško - Bela Krajina
Triglav Gorenjska - Mura 05

2. krog 19.08.07

Mura 05 - Bonifika
Krka - Zagorje
Aluminij - Rudar Velenje
Bela Krajina - Zavrč
Triglav Gorenjska - Krško

3. krog 26.08.07

Krško - Mura 05
Zavrč - Triglav Gorenjska
Rudar Velenje - Bela Krajina
Zagorje - Aluminij
Bonifika - Krka

4. krog 02.09.07

Mura 05 - Krka
Aluminij - Bonifika
Bela Krajina - Zagorje
Triglav Gorenjska - Rudar Velenje
Krško - Zavrč

5. krog 09.09.07

Zavrč - Mura 05
Rudar Velenje - Krško
Zagorje - Triglav Gorenjska
Bonifika - Bela Krajina
Krka - Aluminij

6. krog 16.09.07

Mura 05 - Aluminij
Bela Krajina - Krka
Triglav Gorenjska - Bonifika
Krško - Zagorje
Zavrč - Rudar Velenje

7. krog 23.09.07

Rudar Velenje - Mura 05
Zagorje - Zavrč
Bonifika - Krško
Krka - Triglav Gorenjska
Aluminij - Bela Krajina

8. krog 30.09.07

Mura 05 - Bela Krajina
Triglav Gorenjska - Aluminij
Krško - Krka
Zavrč - Bonifika
Rudar Velenje - Zagorje

9. krog 07.10.07

Zagorje - Mura 05
Bonifika - Rudar Velenje
Krka - Zavrč
Aluminij - Krško
Bela Krajina - Triglav Gorenjska

10. krog 14.10.07

Mura 05 - Triglav Gorenjska
Bela Krajina - Krško
Aluminij - Zavrč
Krka - Rudar Velenje
Bonifika - Zagorje

11. krog 21.10.07

Bonifika - Mura 05
Zagorje - Krka
Rudar Velenje - Aluminij
Zavrč - Bela Krajina
Krško - Triglav Gorenjska

12. krog 28.10.07

Mura 05 - Krško
Triglav Gorenjska - Zavrč
Bela Krajina - Rudar Velenje
Aluminij - Zagorje
Krka - Bonifika

13. krog 04.11.07

Krka - Mura 05
Bonifika - Aluminij
Zagorje - Bela Krajina
Rudar Velenje - Triglav Gorenjska
Zavrč - Krško

14. krog 11.11.07

Mura 05 - Zavrč
Krško - Rudar Velenje
Triglav Gorenjska - Zagorje
Bela Krajina - Bonifika
Aluminij - Krka

15. krog 09.03.08

Aluminij - Mura 05
Krka - Bela Krajina
Bonifika - Triglav Gorenjska
Zagorje - Krško
Rudar Velenje - Zavrč

16. krog 16.03.08

Mura 05 - Rudar Velenje
Zavrč - Zagorje
Krško - Bonifika
Triglav Gorenjska - Krka
Bela Krajina - Aluminij

17. krog 22.03.08

Bela Krajina - Mura 05
Aluminij - Triglav Gorenjska
Krka - Krško
Bonifika - Zavrč
Zagorje - Rudar Velenje

18. krog 30.03.08

Mura 05 - Zagorje
Rudar Velenje - Bonifika
Zavrč - Krka
Krško - Aluminij
Triglav Gorenjska - Bela Krajina

Pari 19., 20., 21., 22., 23., 24., 25., 26. in 27. kroga bodo znani po odigranem 18. krogu.

10. avgust 2007

Napovednik 4. kroga PrveLige Telekom Slovenije

PrvaLiga Telekom Slovenije, 4. krog:

Petek, 10. avgust 2007:

Ob 17.00: Interblock - HiT Gorica

Sobota, 11. avgust 2007:

Ob 17.00: Maribor - Livar
Ob 17.00: Nafta - Domžale
Ob 20.00: MIK CM Celje - Drava

Nedelja, 12. avgust 2007:

Ob 17.00: Primorje - Koper *

* - V neposrednem prenosu na SiOL TV na programu Planet TV in na Sportalu

09. avgust 2007

Pari tretjega predkroga lige prvakov

Pari tretjega predkroga Lige prvakov:

BATE Borisov (Blr) - Steaua Bukarešta (Rom)
Tampere United (Fin) - Rosenborg (Nor)
Spartak Moskva (Rus) - Celtic (Ško)
Werder Bremen (Nem) - Dinamo Zagreb (Hrv)
Salzburg (Avt) - Šahtjar Donjeck (Ukr)
Ajax (Niz) - Slavia Praga (Češ)
Valencia (Špa) - Elfsborg (Šve)
Sarajevo (BiH) - Dinamo Kijev (Ukr)
Fenerbahče (Tur) - Anderlecht (Bel)
Rangers (Ško) - Crvena Zvezda (Srb)
Toulouse (Fra) - Liverpool (Ang)
Benfica (Por) - Koebenhavn (Dan)
Lazio (Ita) - Dinamo Bukarešta (Rom)
Sparta Praga (Češ) - Arsenal (Ang)
Zürich (Švi) - Bešiktaš (Tur)
Sevilla (Špa) - AEK Atene (Grč)

Tekme 3. predkroga bodo odigrane 14./15. avgusta in 29./30. avgusta 2007.

Drugi krog kvalifikacij za ligo prvakov, povratne tekme, sreda

Drugi krog kvalifikacij za ligo prvakov 2007/2008, povratne tekme:

Sreda, 8. avgust 2007:


Levadia Talin (Est) : Crvena zvezda (Srb) 2:1 (1:1) /0:1/
Malov 34., Nahk 68.; Burzanović 37.

BATE Borisov (Blr) : Hafnarfjördur (Isl) 1:1 (0:1) /3:1/
Platonov 90.; Gudmundsson 33.; R.K.: Rodionov 41./BATE, Helgason 42./Hafnarfjördur

Elfsborg (Šve) : Debrecen (Mad) 0:0 /1:0/
R.K.: Kouemaha 88./Debrecen

Šerif Tiraspol (Mol) : Bešiktaš (Tur) 0:3 (0:0) /0:1/
Bobo 57., 68., Avci 90.; R.K.: Mamah 26./Šerif

Šahtjor Donjeck (Ukr) : Pjunik Erevan (Arm) 2:1 (1:1) /2:0/
Brandao 41., Glatkji 50.; Karabahčjan 32.; R.K.: Edigarjan 52./Pjunik

Sarajevo (BiH) : Genk (Bel) 0:1 (0:0) /2:1/
Mikulić 57.

Steaua Bukarešta (Rom) : Zaglebie (Pol) 2:1 (1:1) /1:0/
Nicolita 38., Zaharia 62.; Stasiak 29.

Red Bull Salzburg (Avt) : Ventspils (Lat) 4:0 (1:0) /3:0/
Aufhauser 10., Dudić 48., Ilić 78., Leitgeb 90.

Rosenborg (Nor) : Astana (Kaz) 7:1 (4:1) /3:1/
Kone 1., 33., Iversen 7., Traore 17., 49., 53., Sapara 62.; Sučkov 22.

Slavia Praga (Češ) : Žilina (Slk) 4:3 * (0:0, 0:0) /0:0/

* - po kazenskih strelih

// - izidi prvih tekem

Krepko izpisana moštva so napredovala v tretji krog kvalifikacij za ligo prvakov.

08. avgust 2007

Drugi krog kvalifikacij za ligo prvakov, povratne tekme, torek

Drugi krog kvalifikacij za ligo prvakov 2007/2008, povratne tekme:

Torek, 7. avgust 2007:

Dinamo Zagreb (Hrv) : Domžale (Slo) 3:1 (2:1) /2:1/
Vukojević 18., Šokota 22., Samir 60.; Zahora 27.

Levski Sofija (Bol) : Tampere United (Fin) 0:1 (0:1) /0:1/
Niemi 40.

Beitar Jeruzalem (Izr) : Köbenhavn (Dan) 1:1 - po pod. (0:0) /0:1/
Yitzhaki 61.; Allback 97.

Zeta (ČG) : Glasgow Rangers (Ško) 0:1 (0:0) /0:2/
Beasley 81.

// - izidi prvih tekem

Krepko izpisana moštva so napredovala v tretji krog kvalifikacij za ligo prvakov.

Statistika po 3. krogu PrveLige Telekom Slovenije

Lestvica po 3. krogu PrveLige Telekom Slovenije:

1. Koper ... 3 2 1 0 4:1 +3 7 točk
2. Maribor ... 3 2 0 1 6:4 +2 6
3. MIK CM Celje ... 3 1 2 0 3:2 +1 5
4. Nafta ... 3 1 1 1 3:2 +1 4
5. HiT Gorica ... 3 1 1 1 3:3 0 4
6. Interblock ... 3 1 1 1 2:3 -1 4
7. Primorje ... 3 1 0 2 3:4 -1 3
8. Drava ... 3 1 0 2 4:5 -1 3
9. Domžale ... 3 1 2 0 2:1 0 2
10. Livar ... 3 0 0 3 1:6 -5 0

Strelci:

Makriev Dimitar Ivanov (Maribor) ... 4 zadetki / 2 11-metrovki
Trenevski Viktor (Nafta) ... 3 / 2
Galun Emanuel (Koper) ... 2
Pečnik Nejc (MIK CM Celje) ... 2
Rakovič Ermin (Interblock) ... 2 / 1
Božičič Dejan (Livar) ... 1
Demirović Enes (HIT Gorica) ... 1
Emeršič Mitja (Drava) ... 1
Kalin Peter (Primorje) ... 1
Kirm Andraž (Domžale) ... 1
Kmetec Marko (Drava) ... 1
Mezga Dejan (Maribor) ... 1
Mihelič Rene (Maribor) ... 1
Ogu John Ugochukwu (Drava) ... 1
Osterc Milan (HIT Gorica) ... 1
Prejac Andrej (Drava) ... 1
Rexhaj Gzim (HIT Gorica) ... 1
Zatkovič Mitja (Primorje) ... 1
Volaš Dalibor (Koper) ... 1
Andruško Attila (Primorje) ... 1 / 1
Jukan Amel (Koper) ... 1 / 1
Komel Sebastjan (HIT Gorica) ... 1 / 1 a.g.
Mlakar Matej (Primorje) ... 1 / 1 a.g.

Rumeni kartoni:

Domžale: Brezič (2), Jankovič, Zahora, Zec
Drava:
Dabanovič, Emeršič, Grižonič, Horvat, Kmetec, Ogu, Prejac, Soska, Šterbal
HIT Gorica: N. Kovačevič, Osterc, Rexhaj, Simčič, Velikonja, Živec
Interblock: Čoralič, Elsner, Pregelj (2), Rakovič, Rendulič, Rodić, Salkič, Zavrl
Koper: Handanagič, Hasič, Plut, Rajčevič, Šečič
Livar: Bogdanović, D. Božičič, Gazibegovič, Kremenovič, Muminovič (2), Railič (2), Šutej
Maribor: Fondja, Jelič, Lungu (2), Mihelič (2), Pečnik, Samardžič (2), Tomažič-Šeruga
MIK CM Celje: Beršnjak, Gobec, Gorinšek, Križnik, Pečnik, Travner
Nafta: Čeh, Gerenčer (2), Kocsardi (2), Kuzma, Lunder (2), Ošlaj, Repina, Trenevski
Primorje: M. Cvijanovič, Kosmač, Krstič, Ostojič, Zatkovič

Rdeči kartoni:

Domžale: Zahora
Koper: Viler
Livar: Bogdanović, Mešanovič, Šutej
Nafta: Zemljič

06. avgust 2007

3. krog PrveLige Telekom Slovenije

PrvaLiga Telekom Slovenije, 3. krog

Sobota, 4. avgust 2007:

MIK CM Celje : Nafta 0:0

Nedelja, 5. avgust 2007:

Drava : Interblock 2:0 (0:0)
Ogu 63., Prejac 75.

Koper : Maribor 2:1 (1:0)
Volaš 26., Jukan 86./11-m; Makriev 53./11-m; R.K.: Viler 58./Koper

Ponedeljek, 6. avgust 2007:

HiT Gorica : Primorje 1:0 (0:0)
Rexhaj 48.

Sreda, 15. avgust 2007:

Livar : Domžale 0:1 (0:0)
Kirm 50.; R.K.: Mešanovič 43., Bogdanović 78./oba Livar; Zahora 43./Domžale

04. avgust 2007

Napovednik 3. kroga PrveLige Telekom Slovenije

PrvaLiga Telekom Slovenije, 3. krog:

Sobota, 4. avgust 2007:

Ob 20.00: MIK CM Celje - Nafta

Nedelja, 5. avgust 2007:

Ob 18.00: Drava - Interblock
Statistika medsebojnih tekem
V živo na planet TV in na Sportalu

Ob 18.00: Koper - Maribor

Ponedeljek, 6. avgust 2007:

Ob 20.00: HiT Gorica - Primorje

Sreda, 15. avgust 2007:

Ob 17.00: Livar - Domžale

03. avgust 2007

Žreb drugega predkroga pokala UEFA 2007/08

Na sedežu Evropske nogometne zveze (UEFA) v Nyonu so bili danes izžrebani pari drugega predkroga južne skupine pokala UEFA. V drugi predkrog so se uvrstili zmagovalci parov prvega predkroga, ki se jim je pridružilo še 27 predstavnikov iz nogometno ''močnejših'' držav ter 11 zmagovalcev pokala Intertoto.

Tekmi drugega predkroga bosta na sporedu 16. in 30. avgusta 2007.

Pari drugega predkroga pokala UEFA:

1. južna skupina:

FC Otelul Galati (Rom) - PFC Lokomotiv Sofia (Bol)
CFR 1907 Cluj (Rom) - Anorthosis Famagusta FC (Cip)
FK Rabotnicki (Mak) - NK Zrinjski (BiH) / FK Partizan (Srb)
NK Slaven Koprivnica (Hrv) - Galatasaray SK (Tur)
UD Leiria (Por) - Maccabi Netanya FC (Izr)

2. južna skupina:

HNK Hajduk Split (Hrv) - UC Sampdoria (Ita)
KS Besa (Alb) - PFC Litex Lovech (Bol)
Maccabi Tel-Aviv FC (Izr) - Kayseri Erciyesspor (Tur)
Club Atlético de Madrid (Špa) - FK Vojvodina (Srb)
NK Široki Brijeg (BiH) - Hapoel Tel-Aviv FC (Izr)
AC Omonia (Cip) - PFC CSKA Sofia (Bol)

1. srednje-vzhodna skupina:

FC Basel 1893 (Švi) - SV Mattersburg (Avt)
SV Ried (Avt) - FC Sion (Švi)
FC MIKA (Arm) - FC Artmedia Petržalka (Slk)
FC Dnipro Dnipropetrovsk (Ukr) - GKS Bełchatów (Pol)
Budapest Honvéd FC (Mad) - Hamburger SV (Nem)

2. srednje-vzhodna skupina:

BSC Young Boys (Švi) - RC Lens (Fra)
FC Tobol Kostanay (Kaz) - Groclin Grodzisk Wielkopolski (Pol)
FK Austria Wien (Avt) - FK Jablonec 97 (Češ)
FC Vion Zlaté Moravce (Slk) - FC Zenit St. Petersburg (Rus)
SK Rapid Wien (Avt) - FC Dinamo Tbilisi (Gru)

1. severna skupina:

Myllykosken Pallo-47 (Fin) - Blackburn Rovers FC (Ang)
Drogheda United FC (Irs) - Helsingborgs IF (Šve)
SK Liepájas Metalurgs (Lat) - AIK Solna (Šve)
HJK Helsinki (Fin) - Aalborg BK (Dan)
FK Ekranas (Lit) - Vålerenga IF (Nor)

2. severna skupina:

Dunfermline Athletic FC (Ško) - BK Häcken (Šve)
SK Brann (Nor) - FK Suduva (Lit)
FC Haka (Fin) - FC Midtjylland (Dan)
FC Dinamo Minsk (Blr) - Odense BK (Dan)
UN Kaerjeng 97 (Luk) - R. Standard de Liège (Bel)
Fredrikstad FK (Nor) - Hammarby (Šve)

Žreb tretjega predkroga lige prvakov 2007/08

V Nyonu so izžrebali pare tretjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov. Edini slovenski predstavnik, ki še ostaja v igri, Domžale, se bo ob ugodnem razpletu tekme z Dinamom, v tretjem krogu pomeril z Werderjem iz Bremna.

Pari tretjega predkroga Lige prvakov:


FH Hafnarfjördur (Isl) / FC BATE Borisov (Blr) - Zagłębie Lubin (Pol) / FC Steaua Bucuresti (Rom)
Tampere United (Fin) / PFC Levski Sofia (Bol) - FC Astana (Kaz) / Rosenborg BK (Nor)
FC Spartak Moskva (Rus) - Celtic FC (Ško)
Werder Bremen (Nem) - NK Domžale (Slo) / NK Dinamo Zagreb (Hrv)
FK Ventspils (Lat) / FC Salzburg (Avt) - FC Pyunik (Arm) / FC Shakhtar Donetsk (Ukr)
AFC Ajax (Niz) - MŠK Žilina (Slk) / SK Slavia Praha (Češ)
Valencia CF (Špa) - Debreceni VSC (Mad) / IF Elfsborg (Šve)
KRC Genk (Bel) / FK Sarajevo (BiH) - FC Dynamo Kyiv (Ukr)
Fenerbahçe SK (Tur) - RSC Anderlecht (Bel)
Rangers FC (Ško) / FK Zeta (ČG) - FK Crvena Zvezda (Srb) / FC Levadia Tallinn (Est)
Toulouse FC (Fra) - Liverpool FC (Ang)
SL Benfica (Por) - FC København (Dan) / Beitar Jerusalem FC (Izr)
S.S. Lazio (Ita) - FC Dinamo 1948 Bucuresti (Rom)
AC Sparta Praha (Češ) - Arsenal FC (Ang)
FC Zürich (Švi) - FC Sheriff (Mol) / Beşiktaş JK (Tur)
Sevilla FC (Špa) - AEK Athens FC (Grč)

Tekme 3. predkroga bodo odigrane 14./15. avgusta in 29./30. avgusta 2007.

Pokal UEFA, prvi predkrog, povratne tekme

Pokal UEFA, prvi predkrog, povratne tekme:

Četrtek, 2. avgust 2007:

Južna skupina:

Koper : Široki Brijeg 2:3 (1:3) /1:3/
Volaš 33., Mejač 77.; Karoglan 17., Božič 24. /a.g./, Ronielle 36.

Rabotnički Skopje : HiT Gorica 2:1 (1:0) /2:1/
Velkoski 45., Demiri 69.; Demirović 85. /11m/


Teuta Durres (Alb) : Slaven Belupo (Hrv) 2:2 (1:0) /2:6/
Hibernians Paola (Mal) : Vojvodina Novi Sad (Srb) 0:2 (0:1) /1:5/
Maccabi Tel Aviv (Izr) : Santa Coloma (And) 4:0 (2:0) /0:1/
Anorthosis Famagusta (Cip) : Vardar Skopje (Mak) 1:0 (0:0) /1:0/
Liteks Loveč (Bol) : Sliema Wanderers (Mal) 4:0 (1:0) /3:0/
Hajduk Split (Hrv) : Budučnost Podgorica (ČG) 1:0 (0:0) /1:1/
Besa Kovaje (Alb) : Bežanija (Srb) 0:0 /2:2/
Partizan (Srb) : Zrinjski Mostar (BiH) 5:0 (3:0) /6:1/
Rudar Pljevlja (ČG) : Omonia Nikozija (Cip) 0:2 (0:1) /0:2/

Srednje-vzhodna skupina:

Alma-Ata (Kaz) : Vion Zlate Moravce (Slk) 1:1 (0:0) /1:3/
Mika Aštarak (Arm) : MTK Budimpešta (Mad) 1:0 (1:0) /1:2/
Ameri Tbilisi (Gru) : Belchatow (Pol) 4:4 * (1:0, 2:0, 2:0) /0:2/
Nefči Baku (Aze) : Ried (Avt) 2:1 (2:0) /1:3/
Zimbru (Mol) : Artmedia Bratislava (Slk) 2:2 /1:1/
Mattersburg (Avt) : Aktobe-Lento (Kaz) 4:2 (1:0) /0:1/
Vaduz (Lie) : Dinamo Tbilisi (Gru) 0:0 /0:2/
Young Boys Bern (Švi) : Banants Erevan (Arm) 4:0 (3:0) /1:1/
Honved Budimpešta (Mad) : Nistru Otaci (Mol) 6:5 * (1:0, 1:1, 1:1) /1:1/
Groclin Grodzisk (Pol) : Araz Imišli (Aze) 1:0 (0:0) /0:0/

Severna skupina:

Kaeerjeng (Luk) : Lilleström (Nor) 1:0 (0:0) /1:2/
Ekranas (Lit) : B36 Torshavn (Fer) 3:2 (0:0) /3:1/
Suduva (Lit) : Dungannon Swifts (SIr) 4:0 (1:0) /0:1/
Trans Narva (Est) : Helsingborgs (Šve) 0:3 (0:2) /0:6/
Dinamo Minsk (Blr) : Skonto Riga (Lat) 2:0 (0:0) /1:1/
Haka Valkeakoski (Fin) : Rhyl (Wal) 2:0 (0:0) /1:3/
Dinamo Brest (Blr) : Metalurgs Liebaja (Lat) 1:2 (0:1) /1:1/
Etzella Ettelbrueck (Luk) : HJK Helsinki (Fin) 0:1 (0:1) /0:2/
Brann Bergen (Nor) : Carmarthen Town (Wal) 6:3 (4:1) /8:0/
Mitjylland (Dan) : Keflavik (Isl) 2:1 (0:1) /2:3/
Odense (Dan) : St. Patrick's (Irs) 5:0 (3:0) /0:0/
Vaelerenga IF (Nor) : Flora Tallinn (Est) 1:0 (0:0) /1:0/
AIK Solna (Šve) : Glentoran Belfast (SIr) 4:0 (2:0) /5:0/
Streymur (Fer) : MyPa Anjalankoski (Fin) 1:1 (0:0) /0:1/
Drogheda United (Irs) : Libertas (SMa) 3:0 (1:0) /1:1/
Reykjavik (Isl) : Haecken (Šve) 0:1 (0:0) /1:1/

* - po kazenskih strelih
// - izid prve tekme

V odebeljenem tisku so ekipe, ki so napredovale v 2. predkrog pokala UEFA.